CONTEST | SMITTYS SUN & SPA WINTER GETAWAY

CONTEST NOW EXPIRED

Winner is  Kimberly Flippo – Beulah

Smack pony to HEAR all about giveaway

 

 

Grand Prize:

 

Method of Play:  CALL weekdays when you hear the CUE

 

888-751-BEAR (2327)

 

Four qualifiers will be selected per weekday

Check back here for Qualifiers List

Must be age 21+ to play or win

 

Starts November 4 --- Ends December 2

Winner Announced December 3, 2019

Winner is  Kimberly Flippo – Beulah

 


 

 

 

 

 

 

Qualifiers

 

MONDAY QUALIFIERS WEEK 1

Jesse Coolbaugh – Gaylord

Debbie McKinney – Elkhart, IN

Ron Mikula - Traverse City

TUESDAY

Everett Marsh – Kingsley

Mickey Smith – Gaylord

Jeff Bellant – East Jordan

Arik Zaleske – Interlochen

WEDNESDAY

Rick Knowles – TC

Cheryl Neilsen – Atlanta (MI)

Christina Loren – Lewiston

John Smith – Interlochen

Bob Shearer – Beulah

THURSDAY

Delore Angus – Petoskey

Tony Harris – TC

** Kimberly Flippo – Beulah ** winner!!

Shaun Samuel – Lake Ann

FRIDAY

Teresa Salveta – Johannesburg

Dave Hardy – Atlanta (MI)

Greg Ryan – Benzonia

Miriam Belic - Copemish

 

MONDAY QUALIFIERS WEEK 2

Tom Webster – Grawn

Steve Hoppe – Gaylord

Carol Brafman – Mesick

TUESDAY WEEK 2 

Ryan Jones – Gaylord

Nancy Chambers – Indian River

Elizabeth Urbanavage – Kewadin

Mike Compeau – Kaleva

WEDNESDAY WEEK 2

Tyler Knowles – Sault Ste. Marie (MI)

Lori – Kates – Gaylord

Marty Reddick – Cadillac

Ron Belic – Copemish

THURSDAY WEEK 2

Eric Osborn – Bear Lake

Mike Geary – Harbor Springs

Todd Jacobs – Grawn

Al Zatarga – Manistee

FRIDAY WEEK 2

Lori Jimkoski – Atlanta

Douglas – Sears

Chris Carter – Kingsley

Lauren Zayac - Cedar

 

MONDAY QUALIFIERS WEEK 3

Jason Dean – Brethren

Chelsea Weick – Indian River

Dana Klumb – Rapid City

Chris Nelson – Beulah

TUESDAY WEEK 3

John Scheele – Cheboygan

Richard Sutton – Charlevoix

Michelle Smith – Gaylord

Susan Stenbel – TC

WEDNESDAY WEEK 3

Al Ashton – Cheboygan

Dan Willey – Kaleva 

Rod Bjorkquist – Interlochen

THURSDAY WEEK 3

Kyle Knowles – Big Rapids

Heidi Hill – Benzonia

Carrie Singer – Fife Lake

Eric Laskey - Interlochen

FRIDAY WEEK 3

Linda Trowbridge – Mesick

Sharon Dagon – Cadillac

Tyler Shazri – Cadillac

Joy Kairio - Acme

 

MONDAY QUALIFIERS WEEK 4

Mike Hartwell – Cheboygan

Dave May – Frankfort

Mike Watson – Manistee

TUESDAY WEEK 4

Kristi Knight – Bellaire

Peggy Randall- Fife Lake

Laura Major – Clinton Township

Heather Chambers – Alanson

WEDNESDAY WEEK 4

Joe Barker – Cheboygan

Steve Dontz – Manistee

Scott Shirey – Custer

Bob Rushing  - Cadillac

FRIDAY WEEK 4

Steve Batdorff – TC

Brian Hissong – Custer

David Weatherhold - TC

Ben Roude - Mancelona

Bill Friend - Pellston

 

 

 

Quick Pick

 

 

 

 

SaveSaveSaveSaveSaveSaveSaveSave

DISCOVER MICHIGAN MAGAZINE

Your Magazine for Discovering

Great Values and Savings

on Michigan adventures. Tap Image for your very own PDF copy!

Facebook
TCjava.org Coffee

GET ROASTED COFFEE 

 

Every bag purchased supports 22 2 None, a non-profit organization led by a board of fellow veterans to help raise awareness and provide support to combat veteran suicide. Learn more: 222none.org

 

California Dreamin'

Cali's Lunch Box Requests

Need 2 Know Vaccine Links

CLICK FOR COVID-19 VACCINATION

& RESOURCE LINKS!

 

Free Multi-Station Mobile APP

SELECT A BUTTON TO DOWNLOAD NOW 

GOOGLE PLAY BUTTON

 

APPLE App Store BUTTON

 

CLICK FOR FEATURES

BLACK DIAMOND BUTTON